niedziela, 3 stycznia 2010

Uświadom sobie cele

Teraz uświadomimy sobie prawdziwe cele. Trzeba je sobie wyobrazić, trzeba je mieć codziennie przed oczyma. A tak naprawdę to nie można chcieć być bogatym dla samych pieniędzy, musi się coś pod nimi kryć. NP co? W moim przypadku będzie to 20 tys zł na licencje PPL(A) dotyczącą uprawnień kierowania samolotem:) W skrócie- uprawnienia do pilotowania samolotu. Dużo ale za pieniędzmi jak widzimy kryje się jakiś mój głębszy cel. Drugim moim celem (późniejszym) jest dostanie się na studia związane z lotnictwem. Założenie swojego biznesu. Bycie NAJbogatszym polakiem:) Osiągnę to- wiem o tym, to jest tylko kwestia czasu.
Miejmy marzenia ale miejmy też odwagę je realizować- ja zacząłem działać- założyłem blog, zbieram pieniądze, inwestuje, opisuje moje dokonania, organizuje projekty które mnie przybliżają do celu. Same marzenia nic nie dadzą- trzeba działać. DZIAŁAĆ !!!
Ja już działam. I będę to robił do usranej śmierci. Bo tak trzeba. Bo tylko to daje efekty.

Chcę jeszcze raz podkreślić: SAME MARZENIA NIC NIE ZNACZĄ!!! TRZEBA JESZCZE ZACZĄĆ DZIAŁAĆ

Pieniądze same w sobie nie mogą cię napędzać do pracy. Tylko cel jaki się pod nimi chowie.

Nie bójcie się wypisywać swoich marzeń na kartkach i wieszać je na ścianie. Ja tak robię- i jest fajnie- bo wiem że je mam. I że muszą się realizować.
Ja to robię i nie narzekam. Zrobię to także na moim blogu:) opublikuję moje marzenia- które chcę spełnić za mojego życia.

1 komentarz:

  1. Bardzo ważne, aby zapisać swój cel do osiągnięcie. Niekoniecznie na ścianie, wystarczy na kartce, którą przykleisz w widocznym miejscu.

    OdpowiedzUsuń