piątek, 11 czerwca 2010

Część nowego planu rozpoczęta


Witam!
Dzisiaj chciałem zamieścić odnośniki do moich dwóch aukcji na allegro. Są one częścią planu który ma być zrealizowany do końca tego miesiąca (jest już 11.06 sic!) czyli zebrać 10 tys zł.
Jak na razie wystawiłem niepotrzebne rzeczy na sprzedaż. Może ktoś kupi i w ten sposób przybliżę się chociaż o te parę kroków do celu. Na aukcjach wystawione są suplementy jeszcze z okresu gdy masakrycznie ćwiczyłem na siłowni i biegałem. Niestety różne czynniki spowodowały że jednak nie robię tego do dzisiaj. Będę szczery- głównie lenistwo i uczelnia(ale to temat na inny wpis).
Na drugiej aukcji wystawione są cztery uszkodzone telefony komórkowe.

Zapraszam zainteresowanych licytacją (i nie tylko):

aukcja: Suplementy
aukcja: Telefony


Także w związku z wyzwaniem 10 tys zł podjąłem się wreszcie ruszenia tyłka, więc auto jest już wzięte że tak powiem w obroty. Nie wiem ile to zajmie, ale muszę go sprzedać wreszcie- i to przed końcem czerwca! jeśli wystawie aukcje na moto.allegro.pl także dodam tu link:)

Tak więc jak pisałem we wcześniejszym wpisie o technicznej stronie mojego nowego planu realizuje już sprzedaż supli i telefonów. Także cały czas ciągnę projekt 10zł oraz konto mocno oszczędzające.
Następnymi krokami będą: poskładanie i sprzedaż auta, sprzedaż przeczytanych książek, praca dorywcza- a wszystko to musi zmieścić się do końca czerwca. Powodzenia...

3 komentarze:

 1. Heh, ja kiedyś wpakowałem ładne tysiące zł w odżywki i sprzęt do ćwiczeń + dietę. Też mam telefony do sprzedania. K750i muszę robić zdjęcia, ale k350i? i ze dwa uszkodzone inne też są. Ale 1600zł w niecały miesiąc? Ja muszę "dorobić" 3 tysiące do końca roku i jestem załamany... Ostatnio 150 wpadło. Jak mnie te stówki zielone cieszą :)

  PS. Wygląd bloga można wreszcie ciekawie modyfikować. Wpadnij do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam budowę ektomorfika. Zaczynałem w gim z 57kg dobiłem do prawie 89kg, potem na rzeźbę do 81kg. Przestałem ćwiczyć, bo zapragnąłem TV 50" więc trzeba było te 6 tysięcy odłożyć. Odłożyłem, wydałem 1200zł na 3 konsole, 200zł doszło z %, więc wyjąłem 5 i zacząłem zbierać do 20. Waga spadła ale myślę, że mój organizm "pamięta" swoją sylwetkę więc wystarczyło by kilka tysięcy i miesięcy by dojść do tych 80kg. Kiedy się ważyłem to zawsze powyżej 73kg było. A na odżywki, jedzenie i domową siłownię poszło grubo kasy. Same suple ponad 6 tysięcy, siłka tysiąc. Dodać jedzenie... ehh ale czy mam żałować? nie wiem, bo nadal bym ważył te 57-63kg. A i tak chudo teraz wyglądam :) Dziś ważna jest dla mnie kasa. Co do ćwiczeń bez supli, już nie ten kręgosłup i zapał więc się boję o niepełnosprawność. Wolę kasę i tak jak jest. Kiedyś się po prześwietlam, wybadam, stanę mocno finansowo to może znowu powrócę do bodybuldingu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. @100ksiazek: To moje "cykle" były czasami bardzo grube. Pamiętam takie zakupy na cykl po 650-850zł na same supelki :)

  OdpowiedzUsuń