czwartek, 18 listopada 2010

Coś tam idzie
Witam!
Na dniach coraz więcej myślę o charakterze DG. Choc jeszcze nie jestem pewny co do czego, to jednak jakieś postępy są choć w troche innej sferze. Chodzi mi tutaj o projekt: odśnieżanie. Pisałem o nim wcześniej.
Będą mi potrzebne do niego: auto, 2 łopaty plastikowe, 1 łopata metalowa, chemia do odmrażania zamków.
Na dzień dzisiejszy mam już auto które zakupiłem w ten poniedziałek. Oczywiście taka sobie rozpadówa, ale jest za grosze, jeździ a do tego opłacone jest OC i przegląd prawie do października 2011r !!! Tak więc jeśli nic się w aucie nie popsuje co by uniemożliwiło jazdę nim, będzie mi służył prawie rok na pewno. Cena: 1200zł.

Na dzień dzisiejszy już trochę wydałem na auto: płyn do spryskiwaczy, płyn chłodniczy, olej silnikowy, kołpaki, środki czyszczące tapicerkę i kokpit. Razem ok 200zł. Z czego kołpaki sa założone, olej chłodniczy jest wymieniony (nie dolany- a to różnica), środek wyszorowany na błysk (męczyłem się z plamami i odświeżaniem przez pół dnia- uff), nie wymieniłem jeszcze oleju silnikowego. Na tym myślę że będzie koniec rzeczy bieżących w aucie- prócz paliwa oczywiście i kosztu rejestracji.
Ulotki. Właśnie zrobiłem wstępny projekt ulotek odnośnie odśnieżania. Na jednej kartce a4 jest rozmieszczonych 9 ulotek. Tak więc są one małe, ze względu na to iż raczej będą one chyba roznoszone po skrzynkach na listy. Bo jaka inna reklama wchodzi tu w grę??? Co do projektu ulotki- spokojnie- sam czarny tekst. Bo po co więcej. Zresztą w kserze i tak inny kolor nie wyjdzie:)

Tak więc co nieco idzie do przodu, choć ten projekt jest chyba najmniej dopracowany ze wszystkich i nie wróże mu wielkich zysków. Ale chcę spróbować. Musze próbować. Inaczej się nie przekonam. A tak, będę pewny że jednak nie pójdzie i za rok:)

PS. Macie jakieś inne pomysły dotyczące reklamy tej działalności?

3 komentarze:

 1. Widzę, że na pytanie odnośnie 3000 w tydzień nie jesteś w stanie odpowiedzieć. Pewnie się nie doczekam. Mam dla Ciebie jedna radę, odnośnie samochodu. skoro będziesz wymieniał olej, nie zapomnij wymienić także filtra oleju, gdyż jest to nieodłączna czynność przy wymianie oleju. (kolejny wydatek)

  OdpowiedzUsuń
 2. A co to za bryka?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie nie jestem w stanie odpowiedzieć na dzień dzisiejszy na to pytanie ponieważ zwyczjanie nie mam czasu śledzić i czytać wcześniejszych postów, ani ich analizować.
  Co do auta jest to stary VW Polo mk2 z 1991r. Wczoraj zrobiłem już wszystko (to co planowałem na dzień dzisiejszy). Nie wyobrażam sobie wymiany oleju bez wymiany filtra- zazwyczaj wymienia się oba za jednym zamachem.

  OdpowiedzUsuń