środa, 3 listopada 2010

Ciesz sie życiem!Ostatnio natrafiłem na ciekawy film wykonany przez pana Sean'a Stephenson'a. To po prostu trzeba zobaczyć. Facet nie użala się nad sobą, nie narzeka, nie marudzi. Jakże często nam- zdrowym to się zdarza? Bardzo często. Tak więc zachęcam do obejrzenia filmu, także i pozostałych które są przez niego nakręcone.


I jak? Nie powiem by mnie to ruszyło. Ale daje do myślenia. I to poważnego. Ile jest na świecie złych rzeczy które nawiedzają ludzi? A Ciebie? Pomyśl. Może nie jest aż tak źle. Może jednak masz dobre życie i gros innych wiele by dało za to co Ty masz?
Zacznij bawić się w życiu- bo masz tylko jedno. Nic poza tym. Masz tylko jeden złoty strzał (z pistoletu)- i nie marnuj go na ołowiane kule.

A ty kiedy ostatnio się tak bawiłeś? Kiedy robiłeś coś naprawdę nie zważając na to co ktoś o tobie pomyśli? Żyjemy dla nas, nie dla innych. Myślałeś o tym? Tak wiec weź siew garść. Zacznij cieszyć się małymi aspektami życia. Zrób to teraz! Tak teraz. Zamknij drzwi od pokoju, włącz muzykę która ci najbardziej odpowiada usiądź wygodnie i zacznij się bawić/tańczyć. Ja właśnie to zrobiłem po napisaniu tego posta- Było warto:D
SPRÓBUJ TERAZ!!!PS> Po pierwszych dniach pracy jest mi trudno się wdrożyć. Bardzo dużo nowych informacji i umiejętności na raz. Niestety w ciągłym ruchu bez chwili spokoju. Niestety po przeliczeniu godzin z grafiku wychodzi że jednak nie zarobie wcześniej wspomnianych 1000zł lecz jedyne 850zł. Hm. Niezbyt fajnie to wyszło. No ale cóż. Zawsze po miesiącu mogę zmienić pracę.
Zobaczymy!

UŚMIECHNIJ SIĘ!!! :D

6 komentarzy:

 1. Praca jak to praca. Zawsze za mało za nią dostajemy :), a liczymy na więcej

  OdpowiedzUsuń
 2. I jak? Tańczyłeś/Bawiłeś się w rytm muzyki? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. to jak chcesz jeszcze kopniaka motywacyjnego to obejrzyj Nicka Vujicica ;)

  http://www.youtube.com/watch?v=Gc4HGQHgeFE

  OdpowiedzUsuń
 4. Taniec radości nic nowego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie można się cieszyć życiem jak brakuje zdrowia i pieniędzy. Ciągłe zmaganie się z brakiem pieniędzy potrafią zabić nawet największe poczucie szczęścia i być destrukcyjne dla zdrowia fizycznego i psychicznego.

  OdpowiedzUsuń