poniedziałek, 18 października 2010

Reklama bloga Bieg po MILION


Postanowiłem trochę rozhulać ilość odwiedzających mojego bloga. Na dzień dzisiejszy liczba ta oscylowała w granicach 50-60 unikalnych odwiedzających. Chciałbym podwoić tą liczbę ale nie za wszelką cenę. Przede wszystkim chodzi mi o komentowanie postów. Chciałbym by przy każdym poście było chociaż 4-5 komentarzy. Chce by była ta komunikacja między mną a czytelnikami.
W takim razie zainwestowałem troszkę w reklamę bloga na innych stronach. Przede wszystkim reklama AdTaily na stronach: blog inwestora, portfele inwestorów, polskie blogi finansowe.
W sumie na ten rodzaj reklamy wydałem ok 25zł. Reklamy są na 60 i 90 dni. Mam nadzieje że choć trochę dzięki tej reklamie blog rozbuja się na dobre. Do tego dochodzą komentarze z forów internetowych np z www.O2.PL. Zawsze przy komentarzu na końcu dodaje link do bloga.

Co do swojego bloga także dodałem możliwość reklamy innych u siebie. A nuż może ktoś się skusi. Choć nie sądzę- to jeszcze nie ten czas. Warto by jednak czytelnicy przyzwyczajali się do tego typu reklamy na moim blogu.

Jak na razie mam nadzieje że te zabiegi pozwolą na wejście w liczbie 120-130 osób dziennie oraz 4-5 komentarzy przy postach.
Czego sobie oczywiście życzę a i innym także (tylko więcej) :)
Pozdrawiam

5 komentarzy:

 1. Cieszę się że akutat moje 2 blogo - portale zostały wybrane do reklamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. ;) Dałem Ci zarobić:D Trzeba się wspierać... Mam nadzieje że twój blog trochę ludzi przywieje.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy blog! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Reklama jest najważniejsza - dobrze o tym wiesz:-)

  OdpowiedzUsuń