wtorek, 20 kwietnia 2010

Jak zyskać dziennie 3 godziny i 42 minuty a przy tym stać się milionerem?

" Chcesz mieć dziennie prawie 4 godziny więcej? Chcesz być milionerem? Wyobraź sobie, że jedna decyzja może Ci dać dokładnie to, czego pragniesz.

Według badań TNS OBOP przeciętny Polak w pierwszym półroczu 2009 r. poświęcił średnio 3 godziny i 42 minuty na oglądanie telewizji.

3 godziny i 42 minuty dziennie to tygodniowo prawie 26 godzin, czyli 3 dni ośmiogodzinnej pracy i jeszcze dwie godziny! Nieźle, przeciętny Polak wyrabia dodatkowe ponad pół etatu oglądając telewizję.

Jeżeli bohaterowie Rancza (oglądalność nawet 9,4 miliona osób) i M jak Miłość (oglądalność nawet 8,2 miliona osób) są dla Ciebie ważniejsi niż Twoje marzenia to nie czytaj dalej.

Jeżeli jednak jesteś osobą, która chce pisać scenariusz swojego życia, to wykonaj trzy proste kroki:

1. Odłącz telewizor

2. Spakuj go do pudełka

3. Oddaj go do komisu lub wystaw na Allegro

Zyski: 3 godziny i 42 minuty dziennie, kilkaset złotych za sprzedaż telewizora

Straty: brak

Pozbyłeś się telewizora, masz dziennie 3 godziny i 42 minuty więcej. Pierwsze pragnienie spełnione. Teraz zabieramy się za drugie.

Aby stać się ekspertem w wybranej dziedzinie potrzeba około 10 tysięcy godzin ćwiczeń. Załóżmy, że chcesz być przedsiębiorcą i w ten sposób stać się milionerem.

Wykorzystaj więc codziennie dodatkowy czas na:

1. Czytanie książek biznesowych

2. Czytanie czasopism biznesowych

3. Uczęszczanie na szkolenia z prowadzenia biznesu

4. Studia na kierunku biznesowym

5. Rozwój własnego biznesu

3 godziny i 42 minuty dziennie to prawie 26 godzin tygodniowo. Rocznie to około 1352 godzin. Po ośmiu latach będziesz miał za sobą około 11 tysięcy godzin ćwiczeń. Jeżeli będziesz naprawdę skoncentrowany na swoim celu to przez ten czas dołączysz do 10% najlepiej zarabiających w danej dziedzinie i zostaniesz milionerem.

A zaczęło się od jednej decyzji.


Co wybierasz: seriale czy własne życie? "

artykuł z blogu www.rentier-blog.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz