poniedziałek, 20 września 2010

Pomiar ruchu- wynagrodzenieWreszcie wpłynęło wynagrodzenie na moje konto z tytułu pomiarów natężenia ruchu. Niby nic a jednak morda się cieszy ponieważ długo, długo nic nie zarobiłem. Całe 241zł. Szkoda tylko że na dniach jest kolejny pomiar a ja w nim nie mogę uczestniczyć. Praktyki, szkoła i inne "pierdoły" skutecznie ograniczają mi czas. No cóż nie ma co się załamywać, następny pomiar będzie UWAGA! w grudniu :D tak więc poczeka się trochę, wymarznie i zarobi kolejne pieniądze.
Aktualizację portfela planuje na początek października gdy sprawa z uczelnią będzie rozwiązana. Teraz nie mam ani chęci ani głowy do tego by to wszystko ocenić, obliczyć i napisać. Mam tylko nadzieję że jednak znajdę się na tym 2 roku i będzie mi lżej.
Zobaczymy, walczyć trzeba.

Co do takich "fuch" to niestety przespałem robotę w Powszechnym Spisie Rolnym- za późno się o nim dowiedziałem.

Zatem zostaje mi jeszcze:

1. pomiar ruchu (grudzień) ok 240zł
2. praca w komisjach wyborczych (listopad) ??zł
3. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (kwiecień-czerwiec) ?? zł

To na razie 3 znane mi "fuchy" w ciągu roku w których mogę zarobić szybko, zwięźle i na temat. Mam nadzieję tylko że nie zapomnę się zgłosić do każdego z nich:)

Pozdrawiam

8 komentarzy:

 1. A ja mam pytanie gdzie się zapisać aby brać również udział w pomiarze ruchu jak i narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań. Bo do pracy w komisjach wyborczych to raczej się nie dopchnę, bo to zawsze po znajomości jest.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, również dołączam się do pytania kolegi wyżej. Jak można złapać takie fuchy, "okazje".

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do pomiarów ruchu dochrapałem się nr. telefonu do gościa który organizuje te pomiary przez firmę INKOM. Niestety jest to organizowane w Katowicach, więc pomiar jest realizowany na terenie woj. śląskiego. Jeśli jesteście ze śląska to mogę wam podać nr tel do niego a on już zrobi co trzeba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam!
  Biegniesz po milion? Świetnie!
  Gratuluję decyzji!
  Jesteś młody i jeśli będziesz konsekwentny - z pewnością długo będziesz się cieszył najpierw z pierwszego, później z następnych. Milionów - oczywiście!
  Łapiesz fuchy i okazje -również bardzo dobrze!
  Uchyl rąbka tajemnicy - co studiujesz?
  Może jesteś zainteresowany bardziej stałą a zdecydowanie lepiej płatną fuchą, która nie przeszkadza w nauce, a przyśpieszy Twoje kroki do miliona!?

  Pozdrawiam i życzę jak najkrtszej drogi do osiągnięcia celu!
  Anu

  OdpowiedzUsuń
 5. To świetnie jestem z Śląskiego. Prosiłbym o ten numer. A osoby >16wiek<18 ? Mają szanse na tą prace?

  OdpowiedzUsuń
 6. Musisz być pełnoletni i najlepiej mieć prawo jazdy. Siedziba firmy jest w Katowicach (INKOM)
  tel: (p. Marcin) 605393902 Mam nadzieję że w jakikolwiek sposób pomogłem.

  Studiuję Mechatronikę na Politechnice Śląskiej. Jaka to fucha która jest lepiej płatna i nie przeszkadza w nauce???

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam!
  Jeżeli jesteś zainteresowany (lub ktos z Twoich znajomych) zarobieniem niezłej kasy - jestem do dyspozycji, żeby omówić szczegóły (pracy, płacy i formalności). Możemy umówić się na bezpośrednie spotkanie lub na skypa. Mój tel. 663 770 105 - imię Andrzej.
  To, że "fucha" nie przeszkadza w nauce wiem, ponieważ wykonujesz ją wtedy, kiedy masz wolny czas (np. intensywnie przez wakacje, a kasa jest cały rok). Poza tym kilku studentów z nami w ten sposób współpracuje (o jednym wiem, że jest z Twojej uczelni, ale nie pamiętam z jakiego wydziału). Jemu (podobnie, jak Tobie) zależy na jak najszybszym osiągnięciu pewnego poziomu finansowego, żeby mógł zająć się tym, co lubi - nie bacząc specjalnie na zarobki.

  Pozdrawiam
  Anu

  OdpowiedzUsuń